elm-ac.ir

درباره ما

ارائه مقاله و پایان نامه از مهمترین مرحله تحصیلی یک دانشجو می باشد. برای نگارش پایان نامه و یا مقاله شما نیاز به زمان زیاد و مطالعه منابع زیادی دارید. همچنین اینکه چگونه باید از این منابع استفاده کرد، انتخاب روش تحقیق و خیلی موارد دیگر نیاز به تخصص دارد و این تخصص رو استاد به صورت کامل در اختیار دانشجو قرار نمی دهد و متاسفانه بعضی از دانشگاه ها نسبت به این موارد کم اهمیّت هستند.

دانشجو در این مرحله نیاز به یک نفر دارد که تمامی این مراحل را به خوبی پشت سر گذاشته باشد و بتواند با استفاده از راهنمایی هایش اهداف خود را پیش ببرد. تا حالا براتون پیش اومده که قصد سفری داشته باشد که بار اولتون باشه به اون مکان می روید؟ تصور کنید چقد خوشایند است با یک نفر که مسیر رو قبلا رفته و تمامی چاه و چاله و مشکلات احتمالی را می داند، سفر کنید. این عالی نیست!؟

elm-ac مؤسسه پژوهش

دانشجو برای نگارش مقاله و پایان نامه خود نیاز به زمان زیادی دارد. که اکثر اوقات انتخاب مسیر اشتباه و سخت گیری های استاد و انجام اصلاحیه ها این زمان را بیشتر می کند.

یک نفر که هم رشته شما باشد و این مراحل را پشت سر گذاشته باشد، می تواند این زمان را تا یک سوم کاهش دهد و با راهنمایی هایش شما را برای نگارش پایان نامه، مقاله و یا پروژه ترغیب کند. اینکه شما یک نفر که تخصص کافی رو داشته باشد و از او کمک بگیرین، می تواند باعث گرفتن نتیجه مطلوب رو برای شما در پی داشته باشد.

پاسخگو بودن، مسئولیت پذیری و تعهد مهمترین وظیفه ای است که باید یک مؤسسه داشته باشد. یک دانشجو باید از مرحله شروع نگارش تا گرفتن نتیجه مطلوب همراهی شود. یک مؤسسه خدمات دانشجویی باید هر لحظه پاسخگو سوالات و نیازهای دانشجو باشد.

یک مؤسه خوب ضمن افزایش بار علمی دانشجو باید منطبق با مهلتی که دانشجو دارد، با او کار کند و از هرگونه وقت کشی دریغ کند. همچنین مرتبط با رشته دانشجو، پژوهشگر و متخصص داشته باشد. این پژوهشگران باید مراحل نگارش آشنایی کامل داشته باشند. یک موسسه خوب باید درصدد این باشد که بار علمی دانشجو رو افزایش دهد، نه صرفا فقط اینکه کار رو زودتر به پایان برساند.

مدیر یک مؤسسه باید به نحوی یک دانشجو را پشتیبانی کند، که دانشجو مایل باشد مؤسسه را به دوستان و نزدیکان معرفی کند.

پاسخگویی - وب سایت مؤسسه پژوهش
مؤسسه پژوهش

برای اکثر ما، نگارش پایان نامه تلخترین خاطره ی دوران دانشجویی رقم خورده است. ما فقط باید به توضیحات خشک استاد پسنده می کردیم؛ افراد متخصصی نبودند که ما بتونیم ازشون کمک بگیریم. چقد زمان برد؛ چقد اذیت کردند.

بعدها به این نتیجه رسیدیم که این مشکلات برای همه دانشجویان وجود دارد؛ هر کسی که در مقطع ارشد و دکتری باشد این مراحل رو پیش رو دارد. پس ما خواستیم مشکلاتی که آن زمان ما داشتیم، حالا برای افراد دیگه حل کنیم!

اینچنین بود که ایده تاسیس یک مؤسسه خدمات دانشجویی بوجود اومد.

ما ابتدا فعالیت خود را در سال1391 با نام دانش پژوهشان و فقط در یک رشته شروع کردیم. استقبال و معرفی دانشجوها باعث شد ما از دانشگاهی به دانشگاه دیگر، از شهری به شهر دیگر و از امروز نسبت به دیروز بزرگتر و گسترده تر شویم؛ به نحوی که حالا در تمامی رشته ها و شهر ها همراه دانشجویان هستیم. سرانجام با گرفتن مجوز با نام پژوهش، فعالیت خود را رسمی کردیم.

مؤسسه خدمات دانشجویی پژوهش متشکل از تیم های های تخصصی برای تمامی رشته های تحصیلی می باشد. مدرس های دانشگاه و افرادی که کاملا از لحاظ علمی غنی و به روز هستند، دست به دست برای انجام هر گونه کار علمی به کمک دانشجویان آمده اند. ما سعی کردیم مراحلی که برای ما ناخوشایند گذشت، برای دانشجویان دیگر بهتر بگذرد. این دیدگاه ما باعث استقبال بسیار زیادی از استادان دلسوز دانشگاه ها شد و از انجام هر گونه کمکی به هر دانشجویی دریغ نکردند. پس این برای ما قوّت قلبی شد تا ما هم بیشتر بتونیم به کمک افراد بیاییم.

برای افرادی که در حال انتخاب رشته بودند، مشاوره گذاشتیم.

برای دانشجویانی که با نرم افزارهای کاربردی خود مشکل داشتند، آموزش گذاشتیم.

برای دانشجوهایی که زمان برای نگارش پایان نامه خود نداشتند، منابع پیدا کردیم.

اصلاحیه هایی که در دست دانشجوها مانده بود، تکمیل و به مرحله تایید رساندیم.

برای دانشجوانی که آماده حضور در جلسه دفاع نبودند، جلسه توجیهی گذاشتیم.

سئوالات احتمالی جلسه دفاع رو استخراج و جوابشان رو به صورت تشریحی در اختیار گذاشتیم.

برای دانشجوهایی که رزومه ضعیف داشتند، تقویت رزومه انجام دادیم.

وخیلی کارهای دیگر تا بتوانیم برای دانشجوها یک پشتیبان باشیم؛ شما هم تنها نیستید.

وب سایت مؤسسه پژوهش